KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16926020
nr 1692 6020
Arne Lidqvist
(1919-1975), Sverige
Fåglar i vinterlandskap. Signerad. Blandteknik, bildmått: 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Arne Lidqvist, svensk målare och tecknare född 1919, död 1975 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:29:21
7/4 17:22:51
Arne Lidqvist
Läs mer om Arne Lidqvist